Листівка стандартна

Опис

Листівки стандартні  - це продукція таких розмірів: А6, А5, А4 (портретної або альбомної (R) орієнтації) з рекламним та інформаційним змістом. Друкуються на крейдованому папері середньої щільності - 150 г/м.кв. Для роздаткових (вуличних) матеріалів достатньо 115 г/ кв.м. Це економніше. Листівку стандартну можна обирати для замовлення друку презентерів. Зазвичай, в такому випадку обирають папір 200 або 300 г/м.кв. Від 144 грн. за 100 шт. у форматі А6

Листівки стандартні  - це продукція наступних розмірів: А6, А5, А4 (альбомної або портретної орієнтації) з рекламним або інформаційним змістом. Друкуються на крейдованому папері середньої щільності - 150 г/м.кв. Для роздаткових (вуличних) матеріалів достатньо 115 г/ кв.м. Це економніше. Такий вид продукції можна обирати для замовлення друку презентерів.Краще обирати папір 200 або 300 г/м.кв.

При сторенні макету листівки інформаційної використовуйте читабельні шрифти та якісні картинки. Користуйтеся конструктором для створення макету, якщо випадково Ваш дизайнер у відпусці. 

 

Характеристики

Розмір А6, А5, А4
Наклад Кратне 10 шт.
Кількість сторін Одна або дві
Друк Кольоровий цифровий
Ламінування Матове або глянцеве