Дипломи, сертифікати

Опис

Ми так любимо вручати та отримувати відзнаки, дипломи, подяки, сертифікати, що цей вид продукції став одним з найпопулярнішим і необхіднішим. Стандартний розмір такої продукції - А4, стандартний папір - кредований 300 г/м.кв. Перед замовленням бажано враховувати обладнання на місцях, на якому буде здійснюватися додруковування прізвищ та имен або подавати макети з вдрукованою інформацією. Так надійніше. Якщо виявилося, що вручити подяку або сертифікат потрібно терміново - скористайтеся послугою конструктора макетів. Це безкоштовна послуга допоможе Вам зекономити кошти, швидко та легко виготовити Ваш власний макет продукції. Від 104 грн. за 10 шт. А4

Дипломи, сертифікати

Ми так любимо вручати та отримувати відзнаки, дипломи, подяки, сертифікати, що цей вид продукції став одним з найпопулярнішим і необхіднішим. Стандартний розмір такої продукції - А4, стандартний папір - кредований 300 г/м.кв. Перед замовленням бажано враховувати обладнання на місцях, на якому буде здійснюватися додруковування прізвищ та имен або подавати макети з вдрукованою інформацією. Так надійніше.
Якщо виявилося, що вручити подяку або сертифікат потрібно терміново - скористайтеся послугою конструктора макетів. Це безкоштовна послуга допоможе Вам зекономити кошти, швидко та легко виготовити Ваш власний макет продукції.

Характеристики

Розмір А6, А5, А4
Наклад Кратне 1 шт.
Друк Кольоровий цифровий
Кількість сторін Одна