Умови обробки персональних даних
не визначений
+380986155956
г. Ужгород, ул. Митрака, 25

Умови обробки персональних даних

Під персональними даними я розумію любу інформацію, яка відноситься до мене як суб'єкта персональних даних, у тому числі моє прізвіще, ім'я, по-батькові, адресу, контактні дані (телефон, факс, єлектронна пошта, поштова адреса), фото та інши дані. Під обробкою персональних даних я розумію збір, системазування, накоплення, уточнення, оновлення, зміну, використання, розповсюдження, передачу та любі інши дії з персональними даними. 

Обробка персональних даних відбувається виключно з метою реєстрації у базі даних підприємства з подальшим направленням мені поштових та смс повідомлень, у тому числі рекламного змісту, від піжприємства, його субпідрядників, інформаційних та новинних розсилок, запрошень та їншої інформації рекламно-новинного змісту.

Датою видачи згоди на обробку персональних даних є дата відправки веб-форми зворотнього зв'язку на сайті підприємства.

Обробка персональних даних може відбуватися за допомогою засобів автоматизації та/або вез засобів автоматизації у відповідності до діючого законодавства та внутрішніми положеннями підприємства.

Підприємство приймає необхідні правові, организаційні та техничні міри або забезпечує їх використання для захисту персональних даних , а також від інших неправомірних дій ( доступ, копіювання, блокування, надання, розповсюдження), а також приймає на себе зобов'язання по збереженню конфіденційності персональних даних.

Я ознайомлен(а), що:

  • 1. згода на обробку персональних даних, яки вказані у веб-формі зворотнього зв'язку на сайті підприємства діє на протязі 30 (тридцяти) років з моменту заповнення веб-форми на сайті підприємства;
  • 2. згода може бути відізвана мною у формі письмового звернення до підприємства;
  • 3. надання персональних даних третіх осіб несе за собою відповідальність згідно чинного законодаваства.